MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 9952022
*
nr 995 2022
Byrå
teak, 1950-tal, längd: 85 cm, djup: 30 cm, höjd: 50 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 november 2015
kl 19:06:27
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
29/10 15:04:51
1
300 kr
2/11 18:18:07
2
450 kr
5/11 10:32:13
3
500 kr
11/11 00:11:33
4
600 kr
15/11 22:43:43
5
Vinnande bud
- Tema
16 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: byrå byråar teak teakmöbler trä
-
7398 Byrå
1940-tal, mahogny, Svenska Möbelfabrikerna AB, Bre..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 19:10
-
8191 Byrå
Betsad furu, 1800-tal. Bredd: 102 cm, djup: 45 cm,..//
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 18:03
-
7399 Byrå
England, Idegran. Bredd: 38 cm, djup: 28 cm, höjd:..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 19:11
-
8247 Byrå
England. Bredd: 70 D, 31, höjd: 72 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 19:17
-
8327 Byrå
Gustaviansk stil, Alm. Bredd: 110 cm, djup: 53 cm,..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 18:06
-
8293 Byrå
med stenskiva, rokokostil, 2 lådor, beslag i mässi..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 20:12
*
Byrå
Läs mer om 50/60-tal
nr 995 2022
Byrå
teak, 1950-tal, längd: 85 cm, djup: 30 cm, höjd: 50 cm
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 700 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 16 november 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
29/10 15:04:51 | 1 | 300 kr |
2/11 18:18:07 | 2 | 450 kr |
5/11 10:32:13 | 3 | 500 kr |
11/11 00:11:33 | 4 | 600 kr |
15/11 22:43:43 | 5 | Vinnande bud |
- Tema
16 nov
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: byrå byråar teak teakmöbler trä
-
7398 Byrå
1940-tal, mahogny, Svenska Möbelfabrikerna AB, Bre..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 19:10 -
8191 Byrå
Betsad furu, 1800-tal. Bredd: 102 cm, djup: 45 cm,..//
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 18:03 -
7399 Byrå
England, Idegran. Bredd: 38 cm, djup: 28 cm, höjd:..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 19:11
-
8247 Byrå
England. Bredd: 70 D, 31, höjd: 72 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 19:17 -
8327 Byrå
Gustaviansk stil, Alm. Bredd: 110 cm, djup: 53 cm,..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 18:06 -
8293 Byrå
med stenskiva, rokokostil, 2 lådor, beslag i mässi..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 20:12